Date Teams/Event Time Score Links
 
August
Fri. 31 at Otterbein 2:00 PM
  Capital/Otterbein Classic / Westerville, Ohio
  vs. Capital @ Otterbein University 6:00 PM
  Capital/Otterbein Classic / Westerville, Ohio
 
September
Sat. 1 vs. Muskingum @ Capital University 12:00 PM
  Capital/Otterbein Classic / Columbus, Ohio
  vs. Adrian @ Capital University 4:00 PM
  Capital/Otterbein Classic / Columbus, Ohio
Tue. 4 Spalding 7:00 PM
Sat. 8 Berea 12:00 PM
  Hanover Invitational
  Centre 4:00 PM
  Hanover Invitational
Wed. 12 at Thomas More 7:00 PM
  Crestview Hills, Ky.
Fri. 14 at Ohio Wesleyan 7:00 PM
  Ohio Wesleyan Bishop Invitational / Delaware, Ohio
Sat. 15 vs. Trine @ Ohio Wesleyan University 11:00 AM
  Ohio Wesleyan Bishop Invitational / Delaware, Ohio
  vs. Grove City @ Ohio Wesleyan University 3:00 PM
  Ohio Wesleyan Bishop Invitational / Delaware, Ohio
Fri. 21 vs. Wooster @ Heidelberg University 8:00 PM
  Tiffin, Ohio
Sat. 22 vs. Case Western Reserve @ Heidelberg University 10:00 AM
  Tiffin, Ohio
  at Heidelberg 2:00 PM
  Tiffin, Ohio
Sat. 29 at Bluffton * 5:30 PM
  Bluffton, Ohio
Sun. 30 at Defiance * 1:00 PM
  Defiance, Ohio
 
October
Wed. 3 Transylvania * 7:00 PM
Thu. 4 at St. Mary-Woods 7:00 PM
  Saint Mary of the Woods, Ind.
Mon. 8 at Spalding 6:30 PM
  Louisville, Ky.
Wed. 10 at Mt. St. Joseph * 7:00 PM
  Cincinnati, Ohio
Sat. 13 vs. Millsaps @ Centre College 1:00 PM
  Danville, Ky.
Wed. 17 at Earlham * 7:00 PM
  Richmond, Ind.
Thu. 18 DePauw 7:00 PM
Sat. 20 Rose-Hulman * 2:00 PM
Wed. 24 at Franklin * 7:00 PM
  Franklin, Ind.
Sat. 27 Anderson (Ind.) * 1:00 PM
Sun. 28 Manchester * 1:00 PM
 
November
Sat. 4 at Hanover % Final L, 3-1
  HCAC Tournament Semifinal
  vs. Rose-Hulman % @ Hanover, Ind. Final L, 3-1
  HCAC Semifinal Match
Sun. 5 at Hanover % Final L, 3-0
  HCAC Tournament Final
 
September
Fri. 1 vs. Heidelberg @ Bluffton, Ohio Final W, 3-1
  Bluffton University Sommer Spiketacular
  vs. Kalamazoo @ Bluffton, Ohio Final W, 3-0
  Bluffton University Sommer Spiketacular
Sat. 2 vs. Adrian @ Bluffton, Ohio Final W, 3-2
  Bluffton University Sommer Spiketacular
  vs. Wheaton (Ill.) @ Bluffton, Ohio Final W, 3-1
  Bluffton University Sommer Spiketacular
Tue. 5 Spalding Final W, 3-0
Fri. 8 Centre Final W, 3-0
Sat. 9 St. Mary-Woods Final W, 3-0
  Hanover Invitational
  Ohio Wesleyan Final W, 3-1
Wed. 13 Thomas More Final L, 3-2
Fri. 15 vs. Mount Union @ Greencastle, Ind. Final L, 3-0
  vs. Muskingum @ Greencastle, Ind. Final L, 3-0
Sat. 16 at DePauw Final W, 3-2
  vs. Wheaton (Ill.) @ Greencastle, Ind. Final W, 3-0
  DePauw Tigers Invitational
Fri. 22 vs. Capital @ Berea, Ohio Final W, 3-0
  OAC/HCAC Challenge
  vs. Ohio Northern @ Berea, Ohio Final L, 3-1
Sat. 23 at Baldwin Wallace Final L, 3-1
  vs. John Carroll @ Berea, OH Final W, 3-0
Sat. 30 Bluffton * Final W, 3-0
 
October
Wed. 4 at Transylvania * Final W, 3-2
Sat. 7 at Manchester * Final W, 3-1
Wed. 11 Mt. St. Joseph * Final W, 3-0
  Hanover, IN
Sat. 14 Defiance * Final W, 3-0
Mon. 16 vs. Blackburn @ Louisville, Ky. Final W, 3-0
  at Spalding Final W, 3-0
Wed. 18 Earlham * Final W, 3-0
Thu. 19 Florida College Final W, 3-0
Sat. 21 at Rose-Hulman * Final W, 3-1
Wed. 25 Franklin * Final W, 3-0
Sat. 28 at Anderson (Ind.) * Final W, 3-0
 
November
Thu. 9 vs. Berry (Ga.) % @ Atlanta, Ga. (Emory University) Final L, 3-2
  NCAA Regional Tournament
* Conference
% Post season
Bold team: Home event